III Ogólnopolski Bieg Dębowy

W dniu Święta Kobiet 8 marca odbył się w Dąbrowie koło Mogilna III Ogólnopolski Bieg Dębowy. Ten bardzo dobrze zorganizowany bieg zgromadził na starcie ponad 500 uczestników. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała uzyskiwaniu dobrych wyników i zgromadziła na trasie sporą liczbę kibiców. Nasz Klub reprezentowało 4 zawodników; dwoje z nich zostało zwycięzcami kategorii. Elżbieta Czerniak już po raz drugi w tym roku zwyciężyła w swej kategorii wiekowej + 60 lat z czasem 1:18:22. Jarosław Konczalski zwyciężył w kategorii Wasyl Classic z wynikiem 1:03:18. O podium walczył też Henryk Czerniak, ostatecznie zajął 4 miejsce w kategorii wiekowej + 60 lat z wynikiem 1:09:31. Natomiast Marek Stachorski po dłuższej przerwie w bieganiu także uzyskał obiecujący wynik 1:12:03.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.