Biegi Wawrzynkowe w Słupcy

W dn. 10 sierpnia w Biegach Wawrzynkowych w pobliskiej Słupcy zawodników z wrzesińskiego powiatu było bardzo dużo. Pobiegli także nasi klubowicze. Najlepiej wypadła Barbara Nowak-Lewandowska zajmując 1 miejsce w kategorii K 50 lat (Jej córka reprezentująca Orkan Poznań zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet), drugie miejsce w tej kategorii zdobyła Elżbieta Czerniak. Także drugie miejsce w kategorii M 60 lat zajął Henryk Czerniak. W klasyfikacji biegających małżeństw właśnie Elżbieta i Henryk Czerniakowie zajęli 3 miejsce w gronie 15 biegających par. W Biegu startował jeszcze Janusz Grzegorek uzyskując czas 42:30.

Po zawodach odbyło się losowanie nagród. Szczęście uśmiechnęło się do Wrześnianina, który wylosował 50-calowy telewizor. Gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.