Maniacka Dziesiątka w wydaniu Kosynierów :)

W dniu 19 marca 2011r. w Poznaniu odbył się bieg znany wszystkim chyba biegaczom – Maniacka Dziesiątka. W tym roku zawody odbywały się już po raz siódmy, wzięło w nich udział 1433 biegaczy.

Tegoroczna Maniacka była mocno reprezentowana przez wrzesińskich Kosynierów, którzy nie zważając na niesprzyjający wiatr i dość zimną aurę, stawili się nad Maltą w Poznaniu. Nasza (kosynierska) cierpliwość została nagrodzona – w trakcie biegu zza chmur wyjrzało słońce, co sprawiło, że biegło się wyjątkowo przyjemnie. Części Klubowiczów pogoda przysłużyła się na tyle, że poprawili swoje życiowe wyniki. Na podium stanął Stefan Filipczak, zajmując I miejsce w kat. M60.

(aa)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracyjne, Relacja, Zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.