Nasze sukcesy …

W dniu 18 marca br. odbyły się w Golubiu -Dobrzyniu Mistrzostwa Polski Weteranów w biegu przełajowym na dystansie 10 km. Klub Kosynier Września reprezentowali na tej imprezie Elżbieta i Henryk Czerniakowie.
Elżbieta zajęła 2 miejsce zdobywając Wicemistrzostwo Polski w kategorii + 60 lat,
natomiast  Henryk zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii + 65 lat. Zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami i medalami odpowiednio srebrnym i złotym.
Córka Agnieszka zajęła 3 miejsce w kategorii + 40 lat.

Zdjęcia Henryk Czerniak i Henryk Witt z Sopotu.

7

Picture 7 of 7

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.