23h Sztafeta Po Światełko Do Nieba – Wystartowaliśmy

wosp

 O godzinie 21:00 ruszyła V edycja Sztafety Po Światełko Do Nieba. Będziemy biegać nieprzerwanie do godziny 20:00 w niedzielę, w sumie 23 godziny.

Na starcie pomimo niesprzyjających warunków, porywistego wiatru i deszczu, zjawiło się ponad 300 uczestników.Po raz kolejny sygnał do startu dał Jurek Owsiak.

Odbyły się już pierwsze licytacje. Najwyższą cenę uzyskał medal sztafety z numerem 1. Nabywca zapłacił aż 300 zł. Koszulka Naszego Klubu z podpisami Owsiaka, Lewandowskiego, Majewskiego i Szymkowiaka została wylicytowana za 150 złotych. Dużym powodzeniem cieszyły się okolicznościowe kubki i kalendarze osiągając wysokie ceny.
Czeka nas jeszcze jedna bardzo atrakcyjna licytacja. W niedzielę po zakończeniu sztafety zostanie wylicytowany medal sztafety z numerem 800.

Na sali gimnastycznej, gdzie mieści się biuro zawodów, wciąż jest dużo ludzi. Jest miejsce do siedzenia, można się napić gorącej herbaty i zjeść coś słodkiego.

Serdecznie zapraszamy

.

Przypominamy o jutrzejszych atrakcjach…

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015 Sztafeta. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>