Luz blues

W sobotę 5 lipca odbyły się w Radzyniu koło Sławy tradycyjne Bluesobiegi Sławskie. Impreza ta, poza biegiem na 10 km, słynie z festiwalu bluesa. Do późnej nocy można było posłuchać czołowych polskich muzyków.

W biegu na 10 km startowało 4 biegaczy z „Kosyniera”. Najlepsze miejsce zajął Janusz Stańczak , który był 1 w swojej kategorii wiekowej z czasem 38:41 i 11 w kat. Open.

Dobrze wypadł Janusz Grzegorek – był 4 w kategorii wiekowej z czasem 43:14 i 31 pozycją w generalce. Henryk Czerniak 8 w kategorii wiekowej z czasem 48:33 i 68 pozycja na 147 mężczyzn, którzy zostali sklasyfikowani. Elżbieta Czerniak zajęła 2 miejsce w kategorii z czasem 57: 41 i zajęła 37 miejsce na 68 kobiet które ukończyły bieg.

Zdjęcia i tekst Henryk Czerniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.