Półmaraton w Kościanie

W niedzielę 10 listopada 2013 odbył się IX Kościański Półmaraton im. dra Henryka Florkowskiego. Trasa wiodła ulicami Kościana. Wśród startujących i kibiców nie zabrakło „Kosynierów”. Półmaraton ukończyli (przy głośnym dopingu kolegów z Klubu):

Arleta Rogalińska z czasem 1:55:09 zajęła 930 miejsce open i 19 w kategorii K 40-44, Andrzej Górniak z czasem 1:59:44 zajął 1086 miejsce open i 16 w kat. M 60-64, Barbara Nowak-Lewandowska z czasem 1:39:27(życiówka) zajęła 417 miejsce open i 1m. w kat. K 55-59.

W biegu towarzyszącym Coccodrillo (dystans ok. 6,5 km) wystartowała Magdalena Lewandowska, która z czasem 22:16 zajęła 12 miejsca open i 3 wśród kobiet.

relacja: B. Nowak-Lewandowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacja, Zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.