Tomek Szymkowiak zwycięża w Ostrzeszowie

Tomasz Szymkowiak zwyciężył w biegu „10 Profi” w Ostrzeszowie (15.09.2013). Zawody odbywały się na dystansie 10 kilometrów. Walka o zwycięstwo trwała do samej mety. Szymkowiak na ostatnich metrach okazał się minimalnie szybszy od Adama Nowickiego. Trzeci na mecie zameldował się Ukrainiec, Sergiej Krowljadis.

-Tym razem zdecydowałem się na start w biegu ulicznym. Organizatorzy przygotowali bardzo fajną trasę. Przez większość biegu prowadził Adam, ja nieco przyspieszyłem na kilometr przed metą i udało się wygrać – mówił po biegu Szymkowiak.

Dla zawodnika z Wrześni były to prawdopodobnie jedne z ostatnich zawodów w tym sezonie. – Powoli czuję, że czas już zakończyć ten sezon. Jako, że wracałem po kontuzji był on dla mnie dość szczególny i nie da się ukryć bardzo wymagający. Teraz czeka mnie roztrenowanie, które rozpocznę już 1 października – mówi Szymkowiak.

źródło: Alto Media

Ten wpis został opublikowany w kategorii Relacja, Zawody. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>