Podsumowanie 30. Jubileuszowego Biegu Kosynierów

W dn. 28 kwietnia 2013 od wczesnych godzin rannych do biura zawodów przy ul. Kaliskiej 2a zaczęli docierać pierwsi zawodnicy. Spora część z nich dokonała zapisów internetowych, ale zdarzały się też osoby, które podjęły decyzję o starcie w ostatniej chwili i dokonały zapisu na miejscu. Tym sposobem na starcie XXX Jubileuszowego Biegu Kosynierów stanęło (i Bieg ukończyło) 554 biegaczy, w tym 117 z gminy Września – cieszymy się,że jest nas coraz więcej.

Trasa zawodów prowadziła ulicami miasta i w opinii zawodników należała do „szybkich”, co zaowocowało wieloma życiówkami. Jako pierwszy na mecie pojawił się Tomasz Szymkowiak, osiągając czas 30:22. Wśród pań triumfowała Agnieszka Janasiak, która linie mety przekroczyła po 35min 42sek.

Przed startem, zawodnicy mogli obejrzeć specjalnie przygotowane pamiątki z poprzednich edycji Biegu Kosynierów.

Wszystkim biegaczom dziękujemy za przybycie. Cieszymy się, że mogliśmy Was ugościć i mamy nadzieję, że zawitacie do nas za rok.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Administracyjne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.